fb

כנס אונליין 

שותפויות

מעצימות ורווחיות

בזוגיות ובמשפחה, בקריירה ובעסקים ובכל מיזם חברתי. 

28 הרצאות מרגשות, מחכימות ומועילות, שמקיפות את עולם שיתופי הפעולה והשותפויות, ונותנות לך השראה להכפיל את הכוח שלך בעולם באמצעות חיבור לאנשים סביבך!

כנס אונליין ללא עלות

שותפויות
מעצימות ורווחיות

"החיים בלי שיתוף פעולה הם גיהנום,

החיים עם שיתוף פעולה הם גן עדן."

"כל עוד עבדתי לבד, ההצלחה שלי הייתה מוגבלת. בשנת 2008, נכנסתי לשותפות חדשה.
שותפות שהביאה אותי לחופש כלכלי, ולהשפעה על יותר מחצי מיליון אנשים בישראל.
זו הסיבה שהזמנתי לכנס  אנשי מקצוע מצוינים ומנוסים, שילמדו איך לבנות שותפויות מעצימות ורווחיות.
המטרה שלנו היא לייצר ערך אישי, חברתי וכספי גדול מאוד לכל מי שיגיע לכנס", עופר לוי

28 מרצות ומרצים עתירי ניסיון משתפים ומלמדים איך להשתמש בכוחם של שיתופי פעולה ושותפויות כדי לבנות חיים של שפע והצלחה בזוגיות, בַּחֶבְרָה ובעסקים.

לוח זמנים מלא:

יום רביעי 25.1.23 בשעות 9:30-14:00, 17:00-21:00
יום חמישי 26.1.23 בשעות 9:30-14:00, 17:00-21:00
יום שישי 27.1.23 בשעות 9:30-12:00
יום ראשון 29.1.23 בשעות 9:30-14:00, 17:00-21:00

רוצה ליהנות מכל שידורי הכנס?
ניתן לרכוש את ההקלטות בעלות מוזלת, וזה יעזור מאוד בכיסוי הוצאות הכנס.

בין הנושאים של הכנס:

 • על הכוח של שיתופי פעולה ושותפויות.
 • מודלים עסקיים בעולם החדש וחלוקת רווחים WIN-WIN.
 • 4 סוגי השותפויות האפשריות.
 • איך בוחרים שותפים נכונים?
 • איך בונים שותפות בצורה נכונה?
 • המחסומים הנפשיים שעוצרים אותנו מלשתף פעולה.
 • מתי כדאי לשתף פעולה?
 • 10 טעויות נפוצות בבניית שותפויות.
 • התפתחות בשניים – זוגיות כשותפות לחיים.
 • על כוחה של קהילה!
 • שותפויות בינלאומיות בעולם דיגיטלי.

מנחה הכנס

עופר לוי, יזם ובעלים של אתר GOOL, אתר הלימודים הגדול בישראל עם יותר מחצי מיליון תלמידים, עד כה.

מנחה סדנאות להתפתחות אישית למעלה מ-20 שנה ויוצר הקורס
העולם הנסתר של הכסף – הקורס הראשון להגדלת הכנסות, שמשלם על עצמו, ומספק מפת דרכים ברורה לרווחה אישית וכלכלית.

צוות המרצות והמרצים

הכירו את המרצים הנפלאים שלנו בלחיצה על התמונה שלהם!

ערן שטרן​

מנטור עסקי, מחבר רב-המכר "להגשים"

ערן שטרן – מנטור עסקי

מחבר רב-המכר “להגשים – מימוש אישי וכלכלי בעולם מלא אפשרויות”, ו”להתעורר – מדריך מעשי לשכירים שמתלבטים אם להישאר… או להשתחרר”, מרצה מבוקש, ומומחה ליצירת שינויים גדולים ופריצות דרך בחייהם של אנשים. שטרן בעל נסיון של שנים בניהול וליווי אנשים להשגת תוצאות פורצות דרך בחייהם. אליו פונים מנכ”לים ובעלי עסקים שמחפשים דרך להגדיל את הרווחיות של העסקים שלהם, עובדים ומנהלים שמעוניינים לקדם את עצמם לרמות השפעה גבוהות יותר, אנשים ויזמים שמחפשים את הדרך העצמאית שלהם לעסוק במה שהם אוהבים ותוך כדי כך, גם להגשים את עצמם כלכלית.

רוברט שמין

יזם, מומחה בינ"ל ליזמות והשקעות נדל"ן

רוברט שמין

יהודי אמריקאי, יזם בנשמתו. מומחה בינ"ל ליזמות והשקעות נדל"ן. לפני כשלושה עשורים החל לבצע פעילות עסקית נדל"נית בנאשוויל, טנסי, שם גדל. מאז, היה מעורב ביותר מ-1,000 עסקאות ב-7 מדינות שונות והפך לאחד המנטורים העסקיים המובילים בתחום. ב-2012 חבר ל-פרויקט X ופועל יחד עם מנהלי התכנית בהכשרת יזמים. את עיקר זמנו מקדיש לנדל"ן ויזמי נדל"ן, דרך גישתו המשעשעת והייחודית אותה מכנה "אידיוט עשיר" (ע"ש ספרו רב המכר - 'איך זה שהאדיוט הזה עשיר ואני לא')

טל מזור

משחקולוגית ארגונית, יזמת עסקית ומשפיענית חברתית

טל מזור

טל מזור שאוהבת לעזור😊 משחקולוגית ארגונית, יזמת עסקית ומשפיענית חברתית, מומחית בפיתוח מנהיגות עצמית והגשמה אישית וקהילתית לומדת נצחית, מייעצת, מייצרת ומפתחת תוכן חוויתי, מרצה, מנחה ומלמדת את המיומנויות הנדרשות בעולם המשתנה, בחברות וארגונים עסקיים, קהילות ומוסדות חינוך, מנהלת שותפה של קהילת "עצמאיות יצירתיות" המונה מעל 25,000 נשים, מחברת הספר "הדרך לארץ הא"ס" - כללי המשחק של החיים בעולם החדש.

אורה אריאל, האופטימית

מנטורית פיננסית

אורה אריאל, האופטימית

מנטורית פיננסית שצמחה מהשטח ורכשה לאורך השנים ניסיון מעשי בעולם ההשקעות. לאחר 6 שנים בלבד בעולם ההשקעות, בגיל 31, יצאה לפנסיה ועצמאות כלכלית. כיום היא מרצה מבוקשת ומנהלת את אתר ההשקעות המצליח “האופטימית” ואת הפודקאסט “משקיע תקרא לאחותך”, אשר מיועדים להגדיל את האוריינות הפיננסית ולקדם השקעות בציבור ובקרב נשים בפרט. ברזומה של אורה מאות תלמידים המיישמים הלכה למעשה את הכלים שלמדו בהצלחה רבה לשפר ולשדרג את מצבם הכלכלי.

רותם גולן ושי ביבס

מייסדיי YNOW - פודקאסט וקהילה להתפתחות אישית וכלכלית לדור ה-Y

רותם גולן ושיש ביבס

שותפים מייסדים YNOW - פודקאסט וקהילה להתפתחות אישית וכלכלית לדור ה-Y. שי ביבס - יזם, משקיע ומרצה בתחומי התפתחות כלכלית והשקעות. רותם גולן - יזמת, מאמנת אישית ועסקית, מרצה בתחומי התפתחות אישית ועסקים יחד רותם ושי מנגישים ידע פרקטי בתחומי התפתחות אישית וכלכלית לדור ה-Y, מובילים כנסים, הרצאות וסדנאות בתחומים אלו. מראיינים מומחים ומנכ"לים לפודקאסט YNOW ובכך מקצרים את עקומת הלמידה לכל בני ובנות דור ה-Y.

יובל שוורצמן

ליצן, נדל״ניסט בנשמה ושחקן תיאטרון מקצועי (בארץ ובאנגליה)

יובל שוורצמן

ליצן, נדל״ניסט בנשמה ושחקן תיאטרון מקצועי (בארץ ובאנגליה). מייסד SMARTST. בוגר סטודיו למשחק ניסן נתיב בארץ ו GUILDFORD SCHOOL OF ACTING באנגליה. בשנת 2008 היה איש הייטק מתוסכל בחברת סטארט אפ בהרצליה פיתוח, יוצא יחידת 8200 עם חלום בלב להיות שחקן מקצועי בתיאטרון, טלוויזיה וקולנוע וחופשי כלכלית ע”י השקעות נדל”ן. כיום מחזיק מספר דו ספרתי של נכסים בארץ ובחו”ל המכניסים לו שכירות מידי חודש ומאפשרים לו להיות בחופש כלכלי ושחקן בראש שקט.

עופר בן דור

יזם ובעלים של חברות נדל"ן ברחבי העולם

עופר בן דור

יזם ובעלים של חברות נדל"ן ברחבי העולם. היה , בין היתר , מנכ"ל קבוצת נצבא ענקית הנדל"ן .עוסק (גם ) בהבראת חברות וארגונים ובחיבורים בין עסקים למשקיעים. מנטור לארגונים וליחידים , יועץ עסקי , מלווה משפחות בנושאים כלכליים ואישיים. מרצה הרצאות השראה , מנחה סדנאות מנהיגות. מייסד ויו"ר של מס' ארגונים חברתיים. מוביל משלחות של אנשים עם מוגבלויות לפסגות ההרים הגבוהים בעולם. רץ יד ביד עם אנשים עיוורים . מרתוניסט , מטפס הרים ,יזם חברתי ומומחה למוטיבציה. רואה חשבון , שמאות מקרקעין , מאמן אתלטיקה מוסמך וינגייט.

דוד פופוביץ

יזם אי-קומרס ובעל ניסיון של 20 שנים בתפקידי שיווק בכירים בחברות בינ"ל.

דוד פופוביץ

בעלים בסוכנות Trust The Brokers הבינלאומית לתיווך בעסקים דיגיטליים, והבעלים של קהילת יזמי איקומרס בישראל המונה מעל 20 אלף חברים ומהווה קבוצת תמיכה קהילתית ליזמים רבים. שותף במספר מותגי אי-קומרס, שותף מייסד בסטארטאפ GoHybrid ועוד.

איתן עזריה

המאמן המנטלי של צמרת הספורטאים והארגונים בישראל

איתן עזריה

המאמן המנטלי של צמרת הספורטאים והארגונים בישראל. יוצר הפודקאסט – הביולוגיה של הווינרים.

עינבל אבוטבול

בונה קהילות השפעה לבעלי עסקים בפייסבוק כבר שנים

עינבל אבוטבול

מנהלת קהילת סיירת מנק"ל-במה שיתופית (חיבורים, שתפים, כלכלה שיתופית), מלווה מנהלי קהילות ובעלי עסקים ליצירת מומנטום שווקי בקהילות. בשנתיים האחרונות נפתחו תחת ידי מעל 1000 קהילות בנישות שונות, 10 קורסים לניהול קהילות, עוד רגע ומלווה את הסטרטאפ השלישי שפונה לקהילות השפעה ומוניטיזציה. מרצה על בניית קהילות ו...סליקות. מובילה מיזם חדש שנקרא #ואהבתלבנותקהילות,שיהיה מיזם בינלאומי. יזמית ועצמאית כבר 12 שנה. אמא של טל, דור ורומי. בת 45 מיבנה. דיגיי של מוסיקה אלקטרונית. קמה כל בוקר להשפיע ולהיות מושפעת מאנשים כמוכם.

אורן בן דוד

יועץ עסקי ליזמים, בעלי עסקים ובעלי חברות

אורן בן דוד

יועץ עסקי ומומחה למודלים עסקיים ושיווקיים לבעלי עסקים וחברות. מחבר הספר 'אלמנט ההצלחה העסקית' שפתח למאות קוראים צוהר לעולם של חשיבה יזמית, של מודלים, של התאמה לפרט ומלווה יזמים ובעלי עסקים להמשך צמיחה תוך שמירה על איזון עם איכות החיים. מומחה לשיווק בתגובה מהירה והבנה של סיטואציה עסקית במטרה לשפר אותה, בטווח זמן קצר ככל שניתן אך תוך ביסוס מערכת והפקה ממנה גם באופן מתמשך.

פנינה לובלצ'יק

מפתחת "צופן האישי " לניווט להצלחה מובילה להגשמה אישית ועסקית

פנינה אוהנה לובלצ'יק

מפתחת שיטת PDN – Personal Development Navigator - פרי מחקר של כ- 30 שנה, בשדה התודעה וקבלת ההחלטות, בקרב אלפי אנשים מנהלים וארגונים. פריצת דרך עולמית במחקר היא גילוי "הצופן הפנימי" – נווט פנימי המאפשר לאדם ניתוב להגשמת חייו. אבחון הצופן והשיטה רשומים כפטנט ברחבי העולם. מייסדת ומנכ"לית מרכז PDN. במרכז עדויות של מאות בוגרי המרכז אשר למדו את רזי הצופן של עצמם ועל פריצת הדרך להצלחה אישית ועסקית שהביא לחייהם. בעלת תארים במדעים ובמנהל עסקים, מעל 30 שנה, מובילה אנשים להגשמת ייעודם, אישית ועסקית

עו"ד גיא מנדלסון

מומחה נדל"ן, משקיע ויזם

עו”ד גיא מנדלסון

שותף בחברת עורכי הדין מ. מנדלסון ושות’ מומחה נדל”ן, משקיע ויזם. בעלים של ערוץ YouTube מצליח בו הוא מעניק כלים בנושאים פיננסים, השקעות והשגת רווחה כלכלית. מרצה בפאנלים עסקיים ומאמריו מפורסמים בעיתונות הכלכלית. דירקטור וחבר ועדת ביקורת בחברות השקעה פרטיות ובורסאיות.

חלי גבעתי

מאמנת ומנחה להגשמה ויצירת מציאות

חלי גבעתי

מאמנת ומנחה להגשמה ויצירת מציאות, בעלים של מרכז "הכוח שבפנים" בעלת רקע נרחב בתחום הNLP חוק המשיכה, תטא הילינג ועבודה עם תת המודע. מייסדת תוכנית "מדע ההגשמה" שמשלבת בין מדע לבין חוקים רוחניים ומובילה אנשים לשינוי מנטלי ומעשי, הסרת מחסומים והגשמת מטרות על ידי מינוף חוקי היקום והתודעה ויישום בפועל של העיקרון "מחשבה יוצרת מציאות"

גילעד פולק

יזם, מייסד פרויקט X ומאמן הוליסטי

גלעד פולק

גילעד פולק מייסד שותף של התכנית היוקרתית להכשרת יזמי נדל״ן פרויקט X יחד עם ארז בניסטי ואורית נחתומי גורדון, בשיתוף עם המנטור האמריקאי רוברט שמין. גילעד הינו יזם, מאמן להגשמה רווחית בשיטת 4 הנתיבים, הוגה דעות, איש של מילים וקריאטיב, מוסיקאי, משקיע נדל״ן ושוחר התפתחות אישית ועסקית. בהכשרתו הוא יזם ,פסיכותרפיסט איזון גופנפש ומאמן הוליסטי. בשנים האחרונות לאחר 20 שנה של פיתוח אישי ועסקי, שלו ושל מאות אנשים, פיתח את שיטת "4 הנתיבים" - המודל לפיתוח אישי ועסקי המאפשר חיים של רווחה ושגשוג. השיטה המשלבת את עולם הטיפול , אימון ויזמות.

עמית עשת

מורה דרך פיננסי, מרצה, פודקאסטר וסופר בינלאומי

עמית עשת - מורה דרך פיננסי

יוצר הפודקאסט "כסף והשקעות" עם למעלה מ-700,000 האזנות, מרצה, עורך כנסים פיננסיים וסופר. ניסיון של מעל 40 שנה בהשקעות בשוק ההון, למעלה מעשור בנדל"ן בארץ ובחו"ל והשקעות שונות. במהלך שנת 2022 פירסם את הספר "כסף והשקעות" שהוא ספרו השביעי והשלישי בעברית. עמית נווד דיגיטלי, מנהל יחד עם אשתו סיגלית, הוצאה לאור בשם "סיפור פשוט". עמית משלב עולמות חומר ורוח, הוא מהנדס כלכלה וניהול וגם הילר ומתקשר.

סיגלית עשת

אמנית פסיפס ומנהלת "סיפור פשוט" המתמחה בפרסום ספרים באמזון

סיגלית עשת

נשואה ואם לשלושה ילדים בוגרים (וכלה אחת טריה). גרה ברקפת שבגליל. מנהלת שני עסקים במקביל – סיפור פשוט, הוצאת ספרים העוסקת בהפקת ספרים ופרסומם באמזון, בעברית ובאנגלית, וגם בעבודה מול סופרים עצמאיים והדפסת ספרים בכל כמות. פסיפס עושים באהבה – מלמדת ויוצרת פסיפס, פרסמה באמזון 9 ספרי הדרכה שנמכרים בכל העולם.

רויטל שטיאט

מנטורית ומומחית בינלאומית לשינוי אמונות מגבילות

רויטל שטיאט

מנטורית לעבודה עם מרחבי התודעה, מובילה אנשים לבחירות חיים מכוונות אינטואיציה, תשוקה וייעוד. מרצה ומנחה בינלאומית לעבודה עם "הקולות שבראש"- האמונות וההתנגדויות שיוצרות תקרות זכוכית שהגיע הזמן למוסס לטובת חיים מונעי משמעות, הגשמה והנאה.

ירון בלום

אסטרטג נדל"ן

ירון בלום

בן 43 נשוי ואב לשלוש בנות מקיבוץ גבעת השלושה. אסטרטג נדל"ן ויזם סדרתי שבחר בנדל"ן ככלי להשגת יעדים של חופש כלכלי עבורו ועבור לקוחותיו, ודוגל בהוצאת גורם הזמן מהמשוואה של זמן שווה כסף. ירון הוא בוגר תואר במנהל עסקים, עם ניסיון רחב באסטרטגיה ובפעילות בינלאומית הכוללת ניהול חברות, השקעות, פיננסים וכמובן נדל"ן.

אורלי כרמון

מייסדת ומנכ"לית אורקה

אורלי כרמון

מייסדת ומנכ"לית אורקה- ארגון הנשים הישראליות הגדול בעולם, לפיתוח מנהיגות, השפעה וקשרים בין 35,000 נשים ישראליות משפיעות מ-55 מדינות ברחבי הגלובוס אורלי היא עורכת דין בעלת שלושה תארים אקדמיים- במשך שנים עבדה בתפקידי ניהול בתחומים של פיתוח עסקי והשקעות גלובליות. נשואה, אם לשניים- ב-15 שנים האחרונות מתגוררת בטורונטו.

שי בדיחי

מתכנן פיננסי ויזם

שי בדיחי

מנכ"ל שותף ב-"ידע שווה כסף" - הקהילה הפיננסית הגדולה בישראל עם למעלה מ150,000 איש. מהנדס תוכנה, בלוגר, מרצה בתחום שוק ההון והפנסיה, יזם של אפליקציית Moneytor.co.il, מתכנן פיננסי אישי ליחידים ומשפחות ומייסד בלוג "חיסכהון". שי יגרום לכסף שלכם לפרוש מהעו"ש.

מיכל רוזנטל

מרצה להתפתחות אישית וכלכלית. מחברת בין א.נשים

מיכל רוזנטל

אוהבת א.נשים בקטע קיצוני. מרצה להתפתחות אישית וכלכלית. מלווה משפחות ויחידים להתנהלות כלכלית נכונה. בעקבות פוסט אחד שהפך ויראלי, מיכל יצאה למסע מופלא שבמהלכו פגשה מאות אנשים בשנה החולפת. היום היא יוצרת מפגשי נטוורקינג איכותיים שמחברים בין א.נשים.

עדי כרמון

ארכיטקטית כלכלות מטבע ומפתחת שיטת המתכון

עדי כרמון

יזמת בתחומי הכלכלה המבוזרת והבלוקצ'יין מזה עשור. לאחרונה הקימה ביחד עם שותפיה את בודהי, פלטפורמה ליצירה משותפת. בתקופת הקורונה, עדי הקימה את ״אמץ רופא.ה״, מיזם ששבר שיאים בהירתמות המהירה שיצר מהציבור, עם 10,000 מתנדבים תוך 6 שבועות. בנוסף למיזמים של עדי, היא מקיימת הרצאות וסדנאות בארגונים וכן מפגשים אישיים לאנשים הרוצים למצוא את אזור הגאונות שלהם עפ"י שיטה שהיא פיתחה בשם "המתכון". בימים אלו היא אף כותבת עליה ספר.

רונן גפני

פילוסוף עסקי, יזם, מייסד ומפתח משחק היזמות פרשביז

רונן גפני

פילוסוף עסקי. יזם, מייסד ומפתח משחק היזמות פרשביז. מחבר משותף של הספר "היזמים החדשים", מרצה TEDx, מנחה ומאמן בינלאומי. שותף מייסד ב "בודהי - פלטפורמה ליצירה משותפת" את משחק העסקים שלו פרשביז, חוו מעל 100,000 במעל 30 מדינות בעולם. ספרו היזמים החדשים תורגם ל 3 שפות ונקרא על ידי אלפי אנשים ברחבי העולם.

ברוך פייגר

להוציא את עצמך מהמוח אל הפועל

ברוך פייגר

בלי פייסבוק, יוטיוב או אינסטגרם: כך הגעתי ל-12,000 נרשמים לכנסים דיגיטליים ב-2022 הגירסה החרדית המרתקת לשת"פים שמזרימים לקוחות לעסק באופן קבוע.

ענבר אור-נר

בית ’פיזיקה משפחתית’ לחשיבה פורצת דרך

ענבר אור-נר

ליווי מובילים בבית, בעסק וארגון במתודולוגיה חדשנית למיצוי הפוטנציאל של החשיבה.

אריאלה משאל

בית ’פיזיקה משפחתית’ לחשיבה פורצת דרך

אריאלה משאל

ליווי מובילים בבית, בעסק וארגון במתודולוגיה חדשנית למיצוי הפוטנציאל של החשיבה.

ליאת שפר בן יעקב

מייסדת "מאסטרס" האקדמיה להצלחה בחיים

ליאת שפר בן יעקב

מובילה א.נשים ליצירת הצלחה יוצאת דופן מזה שני עשורים, מייסדת “מאסטרס” האקדמיה להצלחה בחיים. מחברת רב המכר Lose the Diet Lose the Weight והספרים רק אל תדברו איתי על דיאטות ו Re(a)lationships 101

ענבר אור-נר

מנחה ומרצה לפיזיקה משפחתית

ענבל אור-נר

דרכנו המשותפת, של אריאלה ושלי, החלה לפני יותר מ-20 שנה, סביב התחום פיזיקה משפחתית. פיזיקה משפחתית, למעשה, מתארת את אותם חוקי חשיבה להצלחה, בזוגיות, בהורות, בקריירה או בעסק. החזון שלנו, מראשית הדרך, היה לאפשר לכל אדם להכיר וללמוד את חוקי החשיבה, במיוחד, עבור זוגיות וחיי משפחה ולאורך השנים, הקמנו גם בית-ספר וגם קליניקה על-פי השיטה. בלימודים, אנחנו מעבירות קורסים, הדרכות וסדנאות מתוך עולם התוכן הרב, שפותח ונאסף ב 8 ספרי לימוד. כיום, ניתן גם ללמוד מהבית, את קורס היסוד, הדיגיטלי.

אריאלה משאל

מנחה ומרצה לפיזיקה משפחתית

אריאלה משאל

דרכנו המשותפת, של ענבר ושלי, החלה לפני יותר מ-20 שנה, סביב התחום פיזיקה משפחתית. פיזיקה משפחתית, למעשה, מתארת את אותם חוקי חשיבה להצלחה, בזוגיות, בהורות, בקריירה או בעסק. החזון שלנו, מראשית הדרך, היה לאפשר לכל אדם להכיר וללמוד את חוקי החשיבה, במיוחד, עבור זוגיות וחיי משפחה ולאורך השנים, הקמנו גם בית-ספר וגם קליניקה על-פי השיטה. בלימודים, אנחנו מעבירות קורסים, הדרכות וסדנאות מתוך עולם התוכן הרב, שפותח ונאסף ב 8 ספרי לימוד. כיום, ניתן גם ללמוד מהבית, את קורס היסוד, הדיגיטלי.

מה תקבלו בכנס?

תקבלו כלים מעשיים איך לבנות שותפויות שיכפילו פי 10 את הכוח שלכם להשפיע ולהרוויח כסף
תתמלאו אנרגיה מההשראה שיהוו המרצות והמרצים של הכנס, ותקבלו מוטיבציה ורעיונות פורצי דרך להגשמת המטרות שלכם בחיים

בניית שותפויות מעצימות ורווחיות

מכפיל הכוח שמשנה את החיים!

הירשמו עכשיו לכנס בחינם, וכל העדכונים והמתנות יגיעו אליכם!

הרצאות הכנס

יום ראשון 

עופר לוי

למה בכלל לשתף פעולה?

גילעד פולק

מודלים עסקיים בעולם החדש וחלוקת רווחים WIN-WIN

עינבל אבוטבול

על כוחה של קהילה!

עדי כרמון

איך להתחבר לאיזור הגאונות שלך!

עמית וסיגלית עשת

זוגיות כשותפות לחיים

פנינה לובלצ'יק

כוחה של השלמה הדדית – שיטת PDN

אורה אריאל ודוד פופוביץ

שותפויות – סיפורים מהחיים

רונן גפני

כלכלת היצירה המשותפת

ליאת שפר בן יעקב

שותפות מתודעת שפע

ערן שטרן

טעויות כואבות בשותפויות ואיך להימנע מהן

איתן עזריה

המנטליות של קבוצה מנצחת

עו"ד גיא מנדלסון

דרכים יצירתיות לניהול מו"מ מוצלח

רוברט שמין

שותפויות ברמה בינלאומית

אורן בן-דוד וירון בלום

הזדמנות + כסף = עסקה.
– מהו הפלוס בעסקה
– איך אני יכול להיות הפלוס בעסקה
– איך מהפלוס נוצרת עסקה של WIN-WIN-WIN
– איך הופכים פלוס לרווח
– איך מייצרים סיסטם של פלוס

רותם גולן, שי ביבס, שי בדיחי ומיכל רוזנטל

פאנל שותפויות ביצירת קהילות מנצחות

יום שלישי 

עופר בן דור

שותפות כמערכת יחסים

עופר לוי

"סוד הרתימה"
היכולת לחבר אלינו אנשים ולבנות שותפויות שמכפילות את כוחם של כל השותפים ליצירה גדולה.

יום רביעי

ענבר אור נר ואריאלה משאל

"מישהו לחשוב איתו"- 
איך לעורר את הטבע היזמי של החשיבה, כדי לפרוץ דרך בעסק, פעם אחר פעם ?

רויטל שטיאט

הקולות בתוכנו – בעד ונגד שותפויות

טל מזור

ה(י)סודות לשיתופי פעולה מוצלחים

חלי גבעתי

שיתופי פעולה ביצירת מציאות

אורלי כרמון

כוחה של קהילה גלובלית- מינוף קשרים בינ"ל שיעזרו לך  להפוך למותג מוביל.

ברוך פייגר

להוציא את עצמך מהמוח אל הפועל –
הגירסה החרדית המרתקת לשת"פים שמזרימים לקוחות לעסק באופן קבוע.

יובל שוורצמן

לבחור את השותף שיניב לך מיליונים.

עופר לוי

"העולם הנסתר של הכסף".

ההצעה הנדיבה שיכולה לשנות את חייכם!

לסיום הכנס, עופר יציג את המודל העסקי המיוחד שלו, שמבוסס על שותפות נדיבה, שבעזרתו הוא הצליח להקים שני עסקים מצליחים עם יותר מחצי מיליון לקוחות, וכל זאת בקרוב לאפס עלויות שיווק ופרסום.

עופר יציג את הקורס "העולם הנסתר של הכסף" – הקורס הראשון בישראל להגדלת הכנסות שמשלם על עצמו.

ב"עולם הנסתר של הכסף", עופר מלמד את המשתתפים לבנות שותפויות, להביא ערך ולעשות טוב בעולם ובדרך הזו להגדיל את ההכנסות שלהם, וכל זאת מבלי לסכן מראש את הכסף שלהם, אלא לקבל קודם כל את הידע ולראות תוצאות אדירות בחיים שלהם, ורק אחר כך לשלם על הקורס.

בניית שותפויות מעצימות ורווחיות

מכפיל הכוח שמשנה את החיים!

הירשמו עכשיו לכנס, וכל העדכונים והמתנות יגיעו אליכם!

יום רביעי (25.1.23) 

09:30-10:00 – עופר לוי

דברי פתיחה

10:00-11:00 – גילעד פולק

מודלים עסקיים בעולם החדש וחלוקת רווחים WIN-WIN

11:00-12:00 – עינבל אבוטבול

על כוחה של קהילה

12:00-13:00 – עדי כרמון

איך להתחבר לאיזור הגאונות שלך!

13:00-13:45 – עמית וסיגלית עשת

זוגיות כשותפות לחיים

13:45-14:30 – אורחת בהפתעה!

הפסקה

17:00-17:15 – עופר לוי

דברי פתיחה 

17:15-18:30 – פנינה לובלצ'יק

כוחה של השלמה הדדית – שיטת PDN

18:30-19:30 – אורה אריאל ודוד פופוביץ

שותפויות – סיפורים מהחיים

19:30-20:30 – רונן גפני

כלכלת היצירה המשותפת

20:30-21:00 – עופר לוי

שאלות-תשובות ודברי סיכום

יום חמישי (26.1.23) 

09:30-10:00 – עופר לוי

דברי פתיחה

10:00-11:00 -ליאת שפר בן יעקב

שותפות מתודעת שפע

11:00-12:00 – ערן שטרן

טעויות כואבות בשותפויות ואיך להימנע מהן

12:00-13:00 – איתן עזריה

המנטליות של קבוצה מנצחת

13:00-13:45 – עו"ד גיא מנדלסון

שיטות יצירתיות וסודות לניהול מו"מ מוצלח

13:45-14:30 – עופר לוי

דברי סיכום והכנה להמשך

הפסקה

17:00-17:15 – עופר לוי

דברי פתיחה

17:15-18:15 – חלי גבעתי

שיתופי פעולה ביצירת מציאות

18:15-19:00 – אורן בן-דוד
וירון בלום

?

19:00-20:00 – רותם גולן, שי ביבס,
שי בדיחי ומיכל רוזנטל

20:00-21:00 – ?

יום שישי (27.1.23) 

09:30-10:00 – עופר לוי

דברי פתיחה

10:00-11:00 – עופר בן דור

שותפות כמערכת יחסים

11:00-12:00 -טל מזור

ה(י)סודות לשיתופי פעולה מוצלחים

12:00-13:00 -עופר לוי

?

יום ראשון (29.1.23) 

09:30-10:00 – עופר לוי

דברי פתיחה

יותר כיף ויותר אפקטיבי לעשות תהליך התפתחות ביחד ולא לבד

זה הזמן לפרגן לעצמך ולאנשים שאכפת לך מהם ולהזמין אותם לשמוע איך ניתן להפוך את הערכים הטובים שלהם למנוף של עשייה חברתית וכלכלית!

למדתי מאוד חזק להפסיק להגיד אי אפשר, אלא לשאול איך אפשר. בכל תחום. קיבלתי אומץ פשוט לעשות דברים בנושא הכסף. כמו לפתוח חשבון השקעות, לקנות בית להשקעה גם אם זה לבד בלי הבן זוג שלי.
נלי אהרונוב, 36, רואת חשבון

שפע של כסף, 2018